W przypadku materiałów samoprzylepnych bardzo ważne jest, by ich deklarowane parametry wytrzymałościowe były uprzednio skontrolowane – np. poprzez specjalne testy. Poddaliśmy nasze produkty badaniom pod kątem odporności na poszczególne obciążenia czy zrywanie, uzyskując stosowne certyfikaty potwierdzające wysoką jakość, jaką wyróżnia się oferowana taśma klejąca zbrojona. Zapraszamy do zapoznania się z jej pełną specyfikacją!

Jakie normy spełniają najlepsze materiały samoprzylepne?

W stosunku do produktów wykorzystywanych do łączenia i wzmacniania opakowań obowiązują określone wymogi. Są one uwzględnione w normie DIN 55477, która obejmuje też konieczność przetestowania danego wyrobu. Nasza wytrzymała taśma bez problemu uzyskała w tym wypadku aprobatę, co świadczy o jej doskonałych parametrach mechanicznych. Dzięki temu klient ma pewność, że materiał samoprzylepny zapewni stabilność łączenia nawet w trudnych warunkach.

Niezwykle ważne jest też otrzymanie certyfikatu RoHS Compliant. To dyrektywa unijna dotycząca substancji szkodliwych w poszczególnych produktach. Nasza taśma klejąca zbrojona jest w pełni bezpieczna do użytku przez ludzi. Dbamy też o środowisko, decydując się na rozwiązania ekologiczne podczas przygotowywania wyrobów. Potwierdzeniem tego jest równie ważny certyfikat REACH Compliance. Dzięki temu oferowana mocna taśma jest dopuszczona do obrotu na terenie całej Unii Europejskiej, spełniając jej wszelkie wymogi.

Nie bez znaczenia jest też profesjonalizm w zakresie samych procesów produkcyjnych. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami i urządzeniami, które pozwalają na sprawne oraz bezpieczne wykonanie taśm klejących zbrojonych. Nasz zakład otrzymał certyfikat ISO 9001:2015, który dotyczy systemów zarządzania jakością. To nie tylko szereg wytycznych, jakie musi spełnić produkt, ale również zorientowanie na potrzeby klienta, zaangażowanie firmy czy doskonalenie działań w celu rozwoju. Dzięki temu każda oferowana przez nas taśma jest mocna i wytrzymała, a także proponowana w przystępnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem!