NOWY RODZAJ TAŚMY

Taśma zbrojona 23181Dowiedz się więcej

Taśma zbrojona 23181 – dane techniczne

Bardzo zależało nam na tym, aby oddać do Państwa dyspozycji produkt charakteryzujący się najwyższą jakością. Dlatego też dostępna w naszym asortymencie super mocna taśma klejąca została zaprojektowana z troską o każdy detal. Do jej produkcji wykorzystaliśmy najlepsze dostępne na rynku materiały. Innowacyjne podejście, obejmujące przede wszystkim zastosowanie wielowarstwowej budowy, pozwoliło nam osiągnąć doskonałe parametry wytrzymałościowe.

Taśma wzmacniana włóknem szklanym ze zbrojeniem krzyżowym jest odporna zarówno na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, jak i oddziaływanie niesprzyjających warunków atmosferycznych – w tym m.in. wilgoci. Fakt ten sprawia, że sprawdzi się ona nie tylko w przypadku zabezpieczania opakowań, ale także podczas prac polegających na wykonywaniu łączeń technologicznych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dokładną specyfikacją techniczną. Jesteśmy przekonani, że nasza przezroczysta taśma spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców!

Supermocna taśma klejąca zbrojona – budowa

Cechą, która sprawia, że nasz produkt wyróżnia się spośród konkurencyjnych rozwiązań, jest jego wielowarstwowa budowa – stanowiąca najlepszą gwarancję nienagannej trwałości. Taśma składa się z tzw. nośnika, czyli folii poliestrowej, wzmocnienia – włókna szklanego, a także z kleju – kauczuku syntetycznego. To właśnie dzięki temu jej siła klejenia oscyluje w granicach >17.0 N/25 mm, a wytrzymałość na rozciąganie wynosi >400N/25 mm. Na tym jednak zalety się nie kończą.

Zadbaliśmy również o to, aby produkt zachowywał swoje cenne właściwości użytkowe w temperaturach od -20 do +60 stopni Celsjusza. Przezroczysta taśma zbrojona włóknem szklanym doskonale sprawdzi się zatem dosłownie w każdych warunkach – zarówno zimą, jak i latem. Zapewniamy, że jest to jedna z najlepszych dostępnych obecnie na rynku propozycji – opracowana z myślą o branży transportowej, logistycznej oraz meblarskiej.

Taśma klejąca wzmacniana włóknem szklanym – wymiary

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wymagania klientów dotyczące poszczególnych wymiarów produktu bywają bardzo różne, co spowodowane jest oczywiście specyfiką prowadzonej działalności. Nasi doświadczeni specjaliści zadbali o to, aby przezroczysta taśma klejąca wzmacniania włóknem szklanym dostępna była w wielu szerokościach standardowych – od 12 do aż 100 mm.

Jeśli jednak w ofercie podstawowej nie uda się Państwu znaleźć opcji, która całkowicie wyczerpywałaby oczekiwania, to prosimy o kontakt. W razie zaistnienia takiej konieczności jesteśmy w stanie wyprodukować taśmę o szerokości nawet 1000 mm. Długość rolek wynosi natomiast 50 metrów bieżących.

Supermocna taśma zbrojona – potwierdzenie najwyższej jakości

Kwestie związane z doskonałą jakością oraz ponadprzeciętną wytrzymałością prezentowanej Państwu przezroczystej taśmy klejącej zostały potwierdzone stosowanymi certyfikatami i aprobatami technicznymi. Jednym z najważniejszych dla nas dokumentów jest ISO 9001:2015. Jesteśmy absolutnie pewni, że oddajemy do Państwa dyspozycji produkt, który spełni pokładane w nim oczekiwania.