NOWY RODZAJ TAŚMY

Taśma zbrojona 23181Dowiedz się więcej

O nas

Do uszczelniania powierzchni czy łączenia poszczególnych elementów ze sobą można użyć różnych materiałów, a jednym z najsolidniejszych jest taśma wzmacniana włóknem szklanym. Ma ona wiele zalet i dostępna w kilku wariantach – także z możliwością indywidualnej konfiguracji dopasowanej do potrzeb klienta. Jesteśmy czołowym producentem takich tworzyw w Europie Środkowej – zachęcamy do zapoznania się z ich szczegółową specyfikacją.

Jak przygotowujemy nasze taśmy wzmacniane włóknem szklanym?

Jedną z najczęściej wybieranych metod w kontekście polepszenia parametrów mechanicznych wyrobów mających zastosowanie w budownictwie jest ich zbrojenie. Branża ta jest bardzo wymagająca – nierzadko poszczególne elementy konstrukcyjne czy łączeniowe poddawane są dużym obciążeniom, co wymaga przygotowania ich do takiej eksploatacji. Z tego względu w naszej ofercie znajduje się taśma zbrojona. Jest ona wzmacniana włóknem szklanym, które jest cienkie i zarazem bardzo wytrzymałe.

Zadbaliśmy o to, by znacząco podwyższona została odporność na zrywanie. Dzięki temu nawet w trudnych warunkach łączenie nie zostaje naruszone. Zastosowane przez nas do produkcji materiały sprawiają, że oferowana taśma zbrojona wyróżnia się dodatkowo świetnymi parametrami w zakresie przylegania do powierzchni, czyli doskonałą adhezją. Dodatkowo każdą rolkę możemy przygotować zgodnie z oczekiwaniami klienta – np. pod kątem wymiarów.

Dostępna na indywidualne zamówienie jest też taśma z logo. Oprócz solidnego wzmocnienia włóknem szklanym można ją zatem dopasowywać pod względem wizualnym do swoich potrzeb. Grafikę klienta umieszczany np. na tulejach w rolce. Dzięki temu produkt jest solidnym materiałem łączeniowym, który jednocześnie promuje daną markę. Nasza taśma z logo ma także wiele zastosowań. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami jej wykorzystania w branży budowlanej i nie tylko.

Do czego polecamy naszą taśmę zbrojoną?

Wspomniane uszczelnianie powierzchni można wykonać na wiele sposobów, a jedną z trwalszych i wygodniejszych metod jest użycie wysokiej jakości materiałów samoprzylepnych, których jesteśmy producentem. Są one lekkie i łatwe w aplikacji, bez problemu można je też dopasowywać do charakterystyki danego łączenia pod kątem wymiarów. Taśma wzmacniana włóknem szklanym nadaje się do takich zadań idealnie.

Od wielu lat zajmujemy się przygotowaniem wspomnianych wyrobów, które rekomendujemy również do zabezpieczania ładunków na czas ich transportu. Za pomocą dostępnej w naszej ofercie taśmy zbrojonej możecie Państwo stworzyć trwałe opakowania, które pozostaną stabilne i zamknięte nawet przy długotrwałych przewozach. Materiały samoprzylepne świetnie łączą się np. z pudłami kartonowymi.

Dzięki zastosowanym metodom produkcji taśma z logo wzmacniana np. krzyżowo może zostać użyta do zwiększenia wytrzymałości opakowań z tektury falistej – również jej grubszych, składających się nawet z 7 warstw wariantów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa taśmę zbrojoną dopasowaną do konkretnych potrzeb – zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia oraz uzyskania dodatkowych informacji na temat wybranych produktów.