Eko-tech Converting Company - Taśma wzmacniana krzyżowo

W EKO-TECH produkujemy taśmy klejące i przemysłowe rozwiązania samoprzylepne.

Jednym z Naszych popularnych produktów jest taśma wzmocniona krzyżowo. Produkt bazujący na folii wzmocnionej włóknem szklanym wyposażony w klej z kauczuku syntetycznego.

Taśma zbrojona krzyżowo jest powszechnie stosowana w pakowaniu, transporcie i produkcji, gdzie potrzebna jest mocna i niezawodna taśma do przytrzymywania ciężkich lub nieporęcznych przedmiotów. Taśma jest również używana w budownictwie i przemyśle samochodowym do zabezpieczania i wzmacniania materiałów.

Produkujemy rozwiązania poszukiwane przez Naszych klientów. Taśma wzmocniona krzyżowo może być produkowana w rolkach, arkuszach, szpulach przemysłowych czy wykrojach. Wszystko to, aby zapewnić klientom jak najłatwiejszy dostęp do produktu oraz ułatwiać jego zastosowanie.

Produkujemy taśmę zbrojoną w rolkach JUMBO, w rolkach LOG lub rolkach o określonej szerokości w zakresie 3mm do 1020mm. Te możliwości umożliwiają bardzo szerokie zastosowanie Naszej taśmy.

Dodatkowo możemy dopasować długość rolki poprzez odpowiednie przewijanie czy szpulowanie. Rolki mogą mieć długość 10m albo nawet 10000m.

Eko-tech Converting Company - Taśma wzmacniana krzyżowo

Wszechstronność taśmy zbrojonej sprawdza się licznych zastosowaniach w przemyślę, nie tylko w opakowaniach, ale także jako taśma do wzmocnienia produktu lub łączenia technologicznego.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.